Back

Słotwiny Arena - zapraszamy do ośrodka już od 6 grudnia w godzinach 8.00 - 21.00.

Słotwiny Arena - zapraszamy do ośrodka już od 6 grudnia w godzinach 8.00 - 21.00.

Kontakt: Grzegorz Lenartowicz Słotwiny Arena ul. Słotwińska 51A 33-380 Krynica Zdrój e-mail: marketing@slotwinyarena.pl tel. 512 409 801 www.slotwinyarena.pl www.freeskihotele.pl www.wiezawidokowa.pl

W Beskidzie Sądeckim aura sprzyja narciarzom. Stacja narciarska Słotwiny Arena rusza jako jedna z pierwszych w Polsce. Armatki pracują pełną parą, a narciarze cieszą się pierwszymi szusami. Czas by oficjalnie otworzyć sezon zimowy!

Od 6 grudnia ośrodek będzie czynny od 8:00 do 21:00 z przerwą na ratrakowanie w godz. 16:00 – 18:00. Dla miłośników sportów zimowych udostępniona zostanie główna nartostrada. Ten sezon będzie wyjątkowy, bowiem narciarze będą mogli także spacerować po pierwszej w Polsce Wieży widokowej w koronach drzew (www.wiezawidokowa.pl). Warto wspomnieć, że Wieża widokowa to nie jedyna tegoroczna inwestycja. Ośrodek sfinalizował prace przy najnowocześniejszym w Polsce systemie naśnieżania firmy Technoalpin, dzięki czemu stacja w tym sezonie będzie w stanie naśnieżyć swoje trasy 2 razy szybciej, niż w ubiegłym roku.

Zapraszamy także do przedszkola i szkółki narciarskiej dzieci w wieku 3-16 lat na 5-cio dniowe, zorganizowane, grupowe szkolenia narciarskie, które pozwolą im nie tylko podnieść swoje umiejętności lecz także poznać grupę rówieśników i stworzyć z nimi niezapomniane przeżycia zimowe.

Ośrodek oferuje gościom miłą niespodziankę! Karnet na narty gratis! Wystarczy zarezerwować nocleg w wybranych hotelach lub pensjonatach biorących udział w programie: www.freeskihotele.pl – a karnet na stok jest gratis!!! FreeSKI trwa do 20 grudnia i od końca ferii zimowych do momentu zamknięcia wyciągów.

Baner kierujący do strony ośrodka narciarskiego Słotwiny Arena

Nuda się nie uda!

Play Play